Skip to content
Total Votes
17
Avg. Voting Time
54.0 sec
Poll Created
14.12.2022
Comments
0
Last 24 Hours
0
votes
Last 7 Days
0
votes
Daily Average
0.0
votes/day
Leading Choice
Kriza e botës bashkohore- Rene Guenon
6 votes · 35.3%
Peak Day
15 Dec 2022
9 votes
Engagement
0.0
comments per 100 votes

Voting Activity by Hour

00:0006:0012:0018:0023:00
Peak hour: 15:00

Voting Activity by Weekday

Vote Breakdown by Days

0 votes · 30 points

Top countries

By Countries

CountryVotesPercent
1482.4%
15.9%
15.9%
15.9%

By Cities

CityVotesPercent
Tirana, AL1164.7%
None, AL317.6%
Amsterdam, NL15.9%
Odesa, UA15.9%
Rome, IT15.9%

Select a country to see cities

Total Vote Distribution

Vote Distribution
Kriza e botës bashkohore- Rene Guenon: 35.3% (6)Islami ndërmjet Lindjes dhe Perendimit- Alija Izetbegovic: 11.8% (2)Meshkujt vijnë nga marsi, femrat nga afërdita- John Gray: 11.8% (2)Shoqëria pa shkollë- Ivan Illich: 11.8% (2)Të lirë- Lea Ypi: 11.8% (2)1984- George Orwell: 5.9% (1)Njeriu dhe Natyra- Sejjid Hesein Nasr: 5.9% (1)Princi- Machiavelli: 5.9% (1)Atdheu- Fernando Aramburu: 0.0% (0)Balja e Babait- Orhan Pamuk: 0.0% (0)Ferma e kafshëve- Oscar Wilde: 0.0% (0)Gjuha e harruar- Erich Fromm: 0.0% (0)HIMN - Ayen Rand: 0.0% (0)Halifullah, njeriu si mëkëmbës- Rezart Beka: 0.0% (0)Kambana e qelqtë- Sylvia Path: 0.0% (0)Portreti i Dorian Greit- Oscar Wilde: 0.0% (0)Psikologjia e turmave- le Bonn: 0.0% (0)Revolta e Atlasit- Ayn Rand: 0.0% (0)Rezistenca- Ernesto Sabato: 0.0% (0)Ripërtëritja e mendimit fetar në islam. Muhamed Ikbal: 0.0% (0)Rruga në të cilën rrallë shkohet- Scott Peck: 0.0% (0)Shkrimtari dhe fantazmat e tij- Ernesto Sabato: 0.0% (0)Shoqëria e spektaklit - Guy Debort: 0.0% (0)Shtëpi kukulle- Ibsen: 0.0% (0)Simboli dhe Arketipi , Martin Lings: 0.0% (0)Të martat me Morin- Mitch Albom: 0.0% (0)Ç' kuptim mund të ketë jeta- Alfred Adler: 0.0% (0) Total 17 votes
Kriza e botës bashkohore- Rene Guenon35.3%
Islami ndërmjet Lindjes dhe Perendimit- Alija Izetbegovic11.8%
Meshkujt vijnë nga marsi, femrat nga afërdita- John Gray11.8%
Shoqëria pa shkollë- Ivan Illich11.8%
Të lirë- Lea Ypi11.8%
1984- George Orwell5.9%
Njeriu dhe Natyra- Sejjid Hesein Nasr5.9%
Princi- Machiavelli5.9%
Atdheu- Fernando Aramburu0.0%
Balja e Babait- Orhan Pamuk0.0%
Ferma e kafshëve- Oscar Wilde0.0%
Gjuha e harruar- Erich Fromm0.0%
HIMN - Ayen Rand0.0%
Halifullah, njeriu si mëkëmbës- Rezart Beka0.0%
Kambana e qelqtë- Sylvia Path0.0%
Portreti i Dorian Greit- Oscar Wilde0.0%
Psikologjia e turmave- le Bonn0.0%
Revolta e Atlasit- Ayn Rand0.0%
Rezistenca- Ernesto Sabato0.0%
Ripërtëritja e mendimit fetar në islam. Muhamed Ikbal0.0%
Rruga në të cilën rrallë shkohet- Scott Peck0.0%
Shkrimtari dhe fantazmat e tij- Ernesto Sabato0.0%
Shoqëria e spektaklit - Guy Debort0.0%
Shtëpi kukulle- Ibsen0.0%
Simboli dhe Arketipi , Martin Lings0.0%
Të martat me Morin- Mitch Albom0.0%
Ç' kuptim mund të ketë jeta- Alfred Adler0.0%

Visitor Source

Referer URLVotesPercent
17100.0%

Devices

17100.0%

Browsers

17100.0%

Operating systems

17100.0%

Poll Information

  • 17 users spent 918 seconds to vote this poll. The average voting time is 54.0 seconds.
  • There are 1 different sources of visits to this poll.
  • The poll has been opened for 3 years, 9 months.
  • Survey security: IP Check.
  • Created by: @klubilibrit
  • Poll has no end date.
  • This poll has been viewed 0 times.

This page may be available in your language.