Skip to content
Total Votes
18
Avg. Voting Time
35.1 sec
Poll Created
23.01.2023
Comments
0
Last 24 Hours
0
votes
Last 7 Days
0
votes
Daily Average
0.0
votes/day
Leading Choice
Të martat me Morin, Mitch Albom
5 votes · 27.8%
Peak Day
23 Jan 2023
12 votes
Engagement
0.0
comments per 100 votes

Voting Activity by Hour

00:0006:0012:0018:0023:00
Peak hour: 21:00

Voting Activity by Weekday

Vote Breakdown by Days

0 votes · 30 points

Top countries

By Countries

CountryVotesPercent
1794.4%
15.6%

By Cities

CityVotesPercent
Tirana, AL1583.3%
Elbasan, AL15.6%
New York, US15.6%
None, AL15.6%

Select a country to see cities

Total Vote Distribution

Vote Distribution
Të martat me Morin, Mitch Albom: 27.8% (5)Halifullah, njeriu si mëkëmbës, Rezart Beka: 22.2% (4)Ç' kuptim mund të ketë jeta, Alfred Adler: 11.1% (2)Shoqëria e spektaklit, Guy Debort: 11.1% (2)Islami ndërmjet Lindjes dhe Perendimit, Alija Izetbegovic: 5.6% (1)Princi, Machiavelli: 5.6% (1)Psikologjia e turmave, le Bonn: 5.6% (1)Shtëpi kukulle, Ibsen: 5.6% (1)Simboli dhe Arketipi, Martin Lings: 5.6% (1)1984, George Orwell: 0.0% (0)Atdheu, Fernando Aramburu: 0.0% (0)Balja e Babait, Orhan Pamuk: 0.0% (0)Ferma e kafshëve, Oscar Wilde: 0.0% (0)Gjuha e harruar, Erich Fromm: 0.0% (0)HIMN, Ayen Rand: 0.0% (0)Kambana e qelqtë, Sylvia Path: 0.0% (0)Kriza e botës bashkohore, Rene Guenon: 0.0% (0)Njeriu dhe Natyra, Sejjid Hesein Nasr: 0.0% (0)Portreti i Dorian Greit, Oscar Wilde: 0.0% (0)Revolta e Atlasit, Ayn Rand: 0.0% (0)Rezistenca, Ernesto Sabato: 0.0% (0)Ripërtëritja e mendimit fetar në islam, Muhamed Ikbal: 0.0% (0)Rruga në të cilën rrallë shkohet, Scott Peck: 0.0% (0)Shkrimtari dhe fantazmat e tij, Ernesto Sabato: 0.0% (0) Total 18 votes
Të martat me Morin, Mitch Albom27.8%
Halifullah, njeriu si mëkëmbës, Rezart Beka22.2%
Ç' kuptim mund të ketë jeta, Alfred Adler11.1%
Shoqëria e spektaklit, Guy Debort11.1%
Islami ndërmjet Lindjes dhe Perendimit, Alija Izetbegovic5.6%
Princi, Machiavelli5.6%
Psikologjia e turmave, le Bonn5.6%
Shtëpi kukulle, Ibsen5.6%
Simboli dhe Arketipi, Martin Lings5.6%
1984, George Orwell0.0%
Atdheu, Fernando Aramburu0.0%
Balja e Babait, Orhan Pamuk0.0%
Ferma e kafshëve, Oscar Wilde0.0%
Gjuha e harruar, Erich Fromm0.0%
HIMN, Ayen Rand0.0%
Kambana e qelqtë, Sylvia Path0.0%
Kriza e botës bashkohore, Rene Guenon0.0%
Njeriu dhe Natyra, Sejjid Hesein Nasr0.0%
Portreti i Dorian Greit, Oscar Wilde0.0%
Revolta e Atlasit, Ayn Rand0.0%
Rezistenca, Ernesto Sabato0.0%
Ripërtëritja e mendimit fetar në islam, Muhamed Ikbal0.0%
Rruga në të cilën rrallë shkohet, Scott Peck0.0%
Shkrimtari dhe fantazmat e tij, Ernesto Sabato0.0%

Visitor Source

Referer URLVotesPercent
18100.0%

Devices

18100.0%

Browsers

18100.0%

Operating systems

18100.0%

Poll Information

  • 18 users spent 632 seconds to vote this poll. The average voting time is 35.1 seconds.
  • There are 1 different sources of visits to this poll.
  • The poll has been opened for 3 years, 8 months.
  • Survey security: IP Check.
  • Created by: Anonymous
  • Poll has no end date.
  • This poll has been viewed 0 times.

This page may be available in your language.