Skip to content

İyi Geceler Kitap Kulübü Ekim&Kasım Oylaması

16votes
0comments
Multiple choice Live
Günler Aylar Yıllar 13 votes
44.8%
Yalın Tutkular 10 votes
34.5%
Seneler 3 votes
10.3%
Sür Pulluğunu Ölülerin Kemikleri Üzerine 3 votes
10.3%
Katherina Blum’un Çiğnenen Onuru 0 votes
0.0%
Kadim Zamanlar ve Diğer Vakitler 0 votes
0.0%
Closed Analyze
Vote Distribution
Günler Aylar Yıllar: 44.8% (13)Yalın Tutkular: 34.5% (10)Seneler: 10.3% (3)Sür Pulluğunu Ölülerin Kemikleri Üzerine: 10.3% (3)Katherina Blum’un Çiğnenen Onuru: 0.0% (0)Kadim Zamanlar ve Diğer Vakitler: 0.0% (0) Total 16 votes
Günler Aylar Yıllar44.8%
Yalın Tutkular34.5%
Seneler10.3%
Sür Pulluğunu Ölülerin Kemikleri Üzerine10.3%
Katherina Blum’un Çiğnenen Onuru0.0%
Kadim Zamanlar ve Diğer Vakitler0.0%
Created
11 Oct 2022
End Date
14 Oct 2022 18:44
Security
IP Check
Multiple Answers
Yes
Created By
Anonymous
Language
🇬🇧 English
Password
No

Comments 0

No comments yet. Be the first!

Vote Distribution
Günler Aylar Yıllar: 44.8% (13)Yalın Tutkular: 34.5% (10)Seneler: 10.3% (3)Sür Pulluğunu Ölülerin Kemikleri Üzerine: 10.3% (3)Katherina Blum’un Çiğnenen Onuru: 0.0% (0)Kadim Zamanlar ve Diğer Vakitler: 0.0% (0) Total 16 votes
Günler Aylar Yıllar44.8%
Yalın Tutkular34.5%
Seneler10.3%
Sür Pulluğunu Ölülerin Kemikleri Üzerine10.3%
Katherina Blum’un Çiğnenen Onuru0.0%
Kadim Zamanlar ve Diğer Vakitler0.0%

This page may be available in your language.